Питання, що стосується того, скільки може коштувати виготовлення колодязів для видобутку води, і як швидко можна їх пробурити, давно турбує мешканців Малина та усього Малинського району. Головною причиною цьому є недостатній об’єм водопостачання в населеному пункті й прилеглому до нього районі, а також висока ціна продажу води населенню.

Що треба знати про буріння свердловин в Малині

Геологічна будова грунту і близьке залягання підземного водоносного русла на території Житомирської області дозволяє бурити свердловини для здобичі артезіанської води в короткі терміни. Буріння свердловин в Малинському районіНевелика глибина утворення підземних річок, і пов’язаний з цим мала витрата труб, дозволяє пробурити колодязь з мінімальними витратами. У більшості районів Житомирської області є можливість прокладення труб малого діаметру, що позначається на загальній вартості колодязя.

Вигідна співпраця: де і як замовити послугу

Компанія “Юрський Горизонт”, з 2008 року професійно займається розробкою та облаштуванням альтернативних джерел водопостачання, в короткі терміни зробить бурові роботи й облаштує водозабірний вузол у будь-якій частині Житомирської області (від Березино до Малина). Кінцева ціна послуги буріння свердловин в Малинському районі залежить від ряду чинників, і тому на око сказати, скільки коштуватиме готовий колодязь, не зможуть ні в одній компанії. Фахівці компанії “Юрський Горизонт” також зможуть назвати точну вартість робіт тільки після:

  • детального вивчення ділянки й місцевості;
  • проведення розрахунків дебіту;
  • визначення необхідної глибини буріння;
  • підрахунку кількості матеріалів на облаштування колодязя.

Отримати відповіді на будь-які питання, що стосуються буріння свердловин на воду в Малине, Козятине, Березино й інших населених пунктах Житомирської області, а також оформити заявку на виїзд фахівців можна за номерами телефонів, вказаних на сайті, або в контактній формі.

Заповніть форму
чи

Зв'яжіться з нами

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

Баранівка Гутянське Лісна колона Омельянівка Старі Воробї
Барвінки Діброва Лісове Першотравневе Стасіва
Березине Дружнє Лідівка Пиріжки Стримівщина
Білий Берег Єлівка Липляни Писарівка Тарасівка
Будницьке Жабоч Луки Привітне Тишів
Будо-Вороб’ ї Жовтневе Лумля Пристанційне Тростяниця
Буки Забране Любовичі П’ятидуб Трудолюбівка
Бучки Загребля Малин Репище Українка
Вишів Заліски Малинівка Різня Устинівка
Вишнянка Зелений гай Марятин Рубанка Федорівка
Візня Зибен Морозівка Рудня-Вороб’ївська Фортунатівка
Владівка Іванівка Недашки Рудня Городищенська Червоний лан
Вороб’ївщина Йосипівка Нова Гута Рудня Калинівка Червоний Плугатар
Ворсівка Камянка Нова діброва Рутвянка Чоповичі
Вюнище Квітневе Нова Рутвянка Савлуки Шевченкове
Гамарня Клітня Нове життя Свиридівка Щербатівка
Головки Королівка Нові Вороб’ ї Сичівка Юрівка
Горинь Крупське Новобратське Скурати Яблунівка
Гранітне Крушники Новоселиця Слобідка Ялцівка
Гуска Ксаверів Нянівка Соснівка Ярочище
Гута- Логанівська Кутище Ободівка Стара гута

Часті питання про проведення бурових робіт

Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

Як визначити глибину свердловини ?

Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

Взимку пробурити свердловину дешевше?

Так, пробурити свердловину взимку дешевше. Все через те, що грунт менш розсипчастий і добре тримає форму. Можливо навіть буріння на ділянках з високим рівнем залягання вод або болотистих територіях.

Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.